Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 0  2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 30 15 15 0 0 0 1065 671 394 0 1,000
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 28 15 13 2 0 0 917 714 203 0 1,000
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 25 14 11 3 0 0 783 651 132 0 1,000
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 23 14 9 5 0 0 660 589 71 4 1,240
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 23 15 8 7 0 0 827 808 19 4 0,938
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 23 15 8 7 0 0 832 760 72 4 0,914
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 19 15 4 11 0 0 603 748 -145 0 1,000
ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 17 15 2 13 0 0 551 800 -249 2 1,303
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17 15 2 13 0 0 703 916 -213 1 0,767
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 16 15 2 12 1 0 576 860 -284 0 1,000

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 19/09/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 52 – 43

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡ 26/09/2017 22:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 42 – 33

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 03/10/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 49 – 52

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 10/10/2017 21:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 40 – 64

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 17/10/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 60 – 75

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 24/10/2017 21:45 8ο Κ.ΝΕΟΤ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 37-54

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 31/10/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 53-68

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 07/11/2017 21:30 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 65-54

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 14/11/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-37

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 21/11/2017 21:15 15ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 39-52

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 28/11/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 62-52

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 05/12/2017 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 54-33

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 12/12/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 87-36

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 19/12/2017 21:45 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 74-62

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 09/01/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 52-43

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 16/01/2018 21:15 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 23/01/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 30/01/2018 21:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 0