Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 29 15 14 1 0 0 956 773 183 0 1,000
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 28 15 13 2 0 0 1029 769 260 2 1,031
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 28 15 13 2 0 0 1072 714 358 1 0,970
Α.Ε.Κ. 27 15 12 3 0 0 1023 806 217 0 1,000
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 24 15 9 6 0 0 922 854 68 0 1,000
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 22 15 7 8 0 0 838 814 24 0 1,000
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 21 15 6 9 0 0 729 920 -191 0 1,000
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 20 15 5 10 0 0 834 858 -24 3 1,034
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20 15 5 10 0 0 721 923 -202 3 0,986
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 20 15 5 10 0 0 812 870 -58 3 0,982
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16 15 1 14 0 0 703 1022 -319 0 1,000
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15 15 0 15 0 0 603 919 -316 0 1,000

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 19/09/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 29 – 78

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 26/09/2017 20:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 56 – 48

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 03/10/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56 – 49

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 10/10/2017 20:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 84 – 64

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 17/10/2017 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56 – 60

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 24/10/2017 20:15 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 73-36

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 31/10/2017 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 63-53

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 07/11/2017 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 69-40

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 14/11/2017 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 40-53

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 21/11/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 72-33

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 28/11/2017 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 48-41

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 05/12/2017 20:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 62-25

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 12/12/2017 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 65-57

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 19/12/2017 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 59-68

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 09/01/2018 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 58-51

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 16/01/2018 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 23/01/2018 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 30/01/2018 20:15 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 06/02/2018 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 0 – 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 13/02/2018 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 20/02/2018 20:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. Α.Ε.Κ. 0 – 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 27/02/2018 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 – 0